REMINGTON 700 LONG RANGE 6.5CM – 26″ BLACK THREADED
$1,079.00
REMINGTON 700 LONG RANGE 6.5CM – 26″ BLACK THREADED
Additional information
| UPC | 810070680442 |
|---|---|
| Manufacturer | Remington |
| Manufacturer Part Number | R84170 |
| Action | Bolt Action |
| ATF Type | Rifle |
| Barrel Length | 26" |
| Caliber/Gauge | 6.5mm Creedmoor |
| Capacity | 4 + 1 |
| Model | 700 |
| Package Height | 5.0 |
| Package Width | 7.0 |
| Product Type | Rifle |
| Rate of Twist | 1-in-8" |
| Shipping Weight | 11.45 |
| Length | 48.2000 |
| Sights | No |
Out of stock



