CEO FLIPPER BLACKOUT 3.35″ PLN EDGE
$64.99
CEO FLIPPER BLACKOUT 3.35″ PLN EDGE
Additional information
| UPC | 794023709759 |
|---|---|
| Manufacturer | Columbia River |
| Manufacturer Part Number | 7097K |
| Blade Length | 3.35" |
| Blade Material | AUS-8A SS |
| Model | CEO Flipper Blackout |
| Product Type | Folding Knife |
| Shipping Weight | 0.12 |
111 in stock



