BROWNING X-BOLT 2 SPECIAL – 6.5CM 22″ OD GREEN BLACK SR
$769.99
BROWNING X-BOLT 2 SPECIAL – 6.5CM 22″ OD GREEN BLACK SR
Additional information
| UPC | 023614869337 |
|---|---|
| Manufacturer | Browning |
| Manufacturer Part Number | 036117282 |
| Action | Bolt Action |
| Barrel Length | 22" |
| Caliber/Gauge | 6.5mm Creedmoor |
| Capacity | 4 + 1 |
| Rate of Twist | 1:8" |
| Safety | Tang |
3 in stock




