CZ 600 ST2 AMERICAN 6.5 CM – 24″ BLUED WALNUT STOCK
$860.00
CZ 600 ST2 AMERICAN 6.5 CM – 24″ BLUED WALNUT STOCK
Additional information
| UPC | 806703077130 |
|---|---|
| Manufacturer | CZ-USA |
| Manufacturer Part Number | 07713 |
| Action | Bolt Action |
| Barrel Finish | Black |
| Barrel Length | 24" |
| Caliber/Gauge | 6.5mm Creedmoor |
| Capacity | 5 + 1 |
| Number of Magazines | 1 5 rd. |
| Product Type | Rifle |
| Rate of Twist | 1:8" |
| Sights | No Sights |
| Thread Pattern | 9/16"x24 |
| ATF Type | SPORTING RIFLE |
| Length | 49 |
| Magazine Included | 1 x 5-Round |
| Model | 600 ST2 American |
37 in stock




