MOSSBERG PATRIOT COMBO 7MM RM – 24″ VORTEX 3-9X40 BLUED/WALNUT
$715.00
MOSSBERG PATRIOT COMBO 7MM RM – 24″ VORTEX 3-9X40 BLUED/WALNUT
Additional information
| UPC | 015813281270 |
|---|---|
| Manufacturer | Mossberg |
| Manufacturer Part Number | 28127 |
| Action | Bolt Action |
| Barrel Length | 24" |
| Caliber/Gauge | 7 mm Remington Magnum |
| Capacity | 3 + 1 |
| Rate of Twist | 1:9.5" |
| Safety | Two-Position |
| ATF Type | SPORTING RIFLE |
| Length | 46.8500 |
| Package Height | 3.6 |
| Package Width | 9.2 |
| Product Type | Rifle |
| Shipping Weight | 10.55 |
| Sights | No |
28 in stock



