MOSSBERG PATRIOT SUPER BANTAM – COMBO 6.5CM 20″ 3-9X40 BLD/SYN
$427.00
MOSSBERG PATRIOT SUPER BANTAM – COMBO 6.5CM 20″ 3-9X40 BLD/SYN
Additional information
| UPC | 015813280273 |
|---|---|
| Manufacturer | Mossberg |
| Manufacturer Part Number | 28027 |
| Action | Bolt Action |
| ATF Type | SPORTING RIFLE |
| Barrel Finish | BLUED |
| Barrel Length | 20" |
| Caliber/Gauge | 6.5mm Creedmoor |
| Capacity | 4 |
| Length | 46.4000 |
| Model | Patriot |
| Rate of Twist | 1:8" |
| Safety | Crossbolt |
| Shipping Weight | 10.2 |
| Sights | No |
1 in stock



