WTHBY 3WAMC7MMBR18B 307 ALPINE MDT CARBON SB 7BC
$3,449.00
WTHBY 3WAMC7MMBR18B 307 ALPINE MDT CARBON SB 7BC
Additional information
| UPC | 747115463251 |
|---|---|
| Manufacturer | Weatherby |
| Manufacturer Part Number | 3WAMC7MMBR18B |
| Action | Bolt Action |
| Barrel Length | 16" |
| Caliber/Gauge | 7mm BC |
| Capacity | 3 + 1 |
| Rate of Twist | 1:8" |
| Safety | Two-Position |
Out of stock



